im. Mikołaja Kopernika w Bytomiu

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4

Wczoraj obchodziliśmy po raz 44 Międzynarodowy Dzień Muzyki - oczywiście nie mogliśmy zapomnieć o tym święcie gdyż kochamy muzykę:))

bumbum2019klasa1aDzień ten wspólnie świętowali uczniowie klasy 1a z panią Gabrysią oraz uczniowie Edterka.  Wspólnie zagrali na... na pewno się domyślacie.. na Bum Bum Rurkach!! Było super. Kto znam Bum Bum Rurki, wie jaki to wspaniały instrument.

bumbum2019klasa1a2

We wtorek odwiedzili uczniów Edterka odweidzili mili goście - pani Bernadeta wraz ze swoją klasą 1c. Uczniowie klasy 1c świetnie znają się już z Edterkiem, gdyż od początku roku bardzo licznie uczestniczą w Edterkowych Przerwach Integracyjnych.

zabawabum1c2019

Wszyscy wspólnie bawili się Bum Bum Rurkami - bo to przecież najlepszy sposób na przełamywanie lodów i dobrą zabawę:)

zabawabum1c20192

Rok szkolny ruszył już pełną parą. W poniedziałek rozpoczęły się Edterkowe Przerwy Integracyjne, na które uczniowie i nauczyciele Edterka - zapraszają każdego dnia na przerwie od godziny 10.35 do 10.50. Codziennie w szestnastce czekają inne aktywności. W poniedziałek zajęcia plastyczne, we wtorek gry planszowe, w środę klocki, w czwartek zabawy, a w piątek pląsy i śpiew:) Serdecznie zapraszamy.

A tymczasem zobaczcie jak przebiegały przerwy w poniedziałek i we wtorek:)

Wakacyjne obrazy

wakacyjneobrazy2018ed

Gry planszowe

wakacyjneobrazy2018gry

 


Copyright © 2019. All Rights Reserved.