im. Mikołaja Kopernika w Bytomiu

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4

W czwartek - 17 października uczniowie klasy IIb oraz Edterka uczyli się wspólnie kodować.

kodowanienadywanie2019d

Te "kodowanie na dywanie" odbywało się za pomocą mat i kubków. Uczniowie tworzyli z nich wspaniałe budowle, wzory i obrazy. Na koniec programowali roboty - których zadaniem było dotrzeć do domu. Było bardzo miło i sympatycznie, a do tego bardzo twórczo:))) Zapewne to nie ostatnie tego typu zajęcia:)

kodowanienadywanie2019d2

W poniedziałek uczniów Edterka odwiedziła klasa Ib wraz ze swoją wychowawczynią - panią Ewą. Uczniowie podczas zajęć mogli się poznać, oraz wspólnie pomuzykować na Bum Bum Rurkach. To już trzecie spotkanie Edterka z uczniami z klas pierwszych. Teraz wszystkich zapraszamy na Edterkowe Przerwy Integracyjne, które odbywają się codziennie od 10.35 do 10.50. 

bumbumklasa1b2019

Wczoraj obchodziliśmy po raz 44 Międzynarodowy Dzień Muzyki - oczywiście nie mogliśmy zapomnieć o tym święcie gdyż kochamy muzykę:))

bumbum2019klasa1aDzień ten wspólnie świętowali uczniowie klasy 1a z panią Gabrysią oraz uczniowie Edterka.  Wspólnie zagrali na... na pewno się domyślacie.. na Bum Bum Rurkach!! Było super. Kto znam Bum Bum Rurki, wie jaki to wspaniały instrument.

bumbum2019klasa1a2

We wtorek odwiedzili uczniów Edterka odweidzili mili goście - pani Bernadeta wraz ze swoją klasą 1c. Uczniowie klasy 1c świetnie znają się już z Edterkiem, gdyż od początku roku bardzo licznie uczestniczą w Edterkowych Przerwach Integracyjnych.

zabawabum1c2019

Wszyscy wspólnie bawili się Bum Bum Rurkami - bo to przecież najlepszy sposób na przełamywanie lodów i dobrą zabawę:)

zabawabum1c20192


Copyright © 2019. All Rights Reserved.