Szkoła Podstawowa nr 4

im. Mikołaja Kopernika w Bytomiu

Jak zawsze pod koniec września wspominamy wydarzenia związane z wrześniem 1939 roku.  Tym razem spotkanie z historią miało dodatkową oprawę bowiem prelekcja i filmy dotyczące wrześniowych wydarzeń nasi uczniowie obejrzeli siedząc w całkowitych ciemnościach w schronie przeciwlotniczym. Jak na warunki schronu prelekcja zaczęła się alarmem bombowym, odgłosami bombardowania i płaczem cywilnej dotkniętej bombardowaniem. Projekcję z serii „Światło i dźwięk” można było przeprowadzić dzięki nawiązanej współpracy z stowarzyszeniem PRO FORTALICIUM  które opiekuje się zabytkami fortyfikacji.

20180925 103508 pamiętajmy

Od tego roku w ramach Planszopernika będą działać aż 4 grupy (troszkę to wina planu:)). W poniedziałek na 6 lekcji - spotykają się uczniowie klasy 1 i 2, które w świat gier planszowych wprowadzać będą pani Sylwia i pani Agnieszka:) Pomagać w tym jej będą uczennice klasy 4b: Marta, Zuzia i Zosia. Brawo!!!

planszowkiklasy12018yhyrte

Planszówki w Spodku to planszówkowa impreza, która odbyła się 22 września w Katowicach. W tym wydarzeniu wzięła udział mocna - 9 osobowa, reprezentacja naszego Klubu Planszopernik.

planszopernikrummi2018a23

4 godziny intensywnego grania, 4 wydawnictwa i aż 12 nowych gier, które poznali uczniowie "czwórki". Niesamowite emocje i mnóstwo pozytywnej energii. Kolejne tak duże wydarzenie planszówkowe już w listopadzie w naszej szkole.

planszopernikrummi2018a234

W czwartek, po raz pierwszy w tym roku szkolnym, odbył się Games Room dla rodziców, nauczycieli i przyjaciół naszego Klubu Planszopernik. Miło nam było, że o nas nie zapomnieliście i było nas aż tylu:) 12 - to chyba jak na razie rekord naszych spotkań:) Nie jest ważna jednak ilość - ale zabawa a tą zapewniły trzy gry: Azul, Zamek Smoków oraz Manhattan. Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy za miesiąc:)

planszopernikrummi2018a2

1% dla mojej szkoły

Akademia Kompetencji

Zapisy do I klasy 2019-2020

Copyright © 2021 SP nr 4 Bytom. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.