Szkoła Podstawowa nr 4

im. Mikołaja Kopernika w Bytomiu

Powrót z Białej Szkoły

Dziś  wyjazd do domu. Jeszcze kilka szusów na naszym stoku narciarskim, generalne pakowanie i porządki w naszym domku i będziemy wracać. Na razie jednak się tym nie przejmujemy bo jest siódma rano i do wyjazdu jeszcze trochę. W Bytomiu będziemy koło 17.30.

Acha jeszcze coś ważnego. W przyszłym roku znów jedziemy !!!!!!!!!!!!!!!

Biała Szkoła - dzień 8

Dzień  ósmy Białej Szkoły bez niespodzianek rozpoczął się śniadaniem. Do południa jeździliśmy na nartach ale nie była to zwykła jazda. Tym razem był to slalom między ustawionymi na stoku tyczkami. Niestety nie wszyscy wygrali. Po obiedzie ostatnia już wycieczka do Zakopanego. Wieczorem znów coś nowego. Ogólnoświatowe Nocne Wyścigi na Reklamówkach. W tych zawodach nie było przegranych. Wieczorem seans filmowy i do łóżek.

bialaszkola82010

Zawody sportowe na Białej Szkole

Wyniki zawodów narciarskich ?Biała Szkoła 2010?

Miejsce Imię Nazwisko Czas łącznie [sek]
1 Andrzej Tokarz 39,81
2 Marta Różycka 41,92
3 Grażyna Waśka 44,09
4 Szymon Witkowski 48,04
5 Ewa Kuśmierz 49,05
6 Piotr Cempulik 49,25
7 Oliwia Wadowska 49,54
8 Dawid Gilner 51,19
9 Michał Cempulik 51,49
10 Julia Pałkowska 52,58
11 Michał Kamiński 53,31
12 Mateusz Wójcik 57,10
13 Adrian Pietraga 57,64
14 Kacper Pikuła 59,57
15 Aneta Synecka 1:00,01
16 Wojciech Szczepański 1:00,23
17 Martyna Aleksandrowicz 1:00,64
18 Anna Grzybowska 1:00,94
19 Grzegorz Bielecki 1:12,62

Siódmy dzień - Białej Szkoły

Dzisiejszy dzień był bardzo ciekawy. Zaraz po śniadaniu poszliśmy na narty. Pod koniec jazdy przyjechała pani Basia z Martą. Zjedliśmy pyszny obiad  i pojechaliśmy na termy. Po przyjeździe chętni poszli do sklepu i zjedliśmy kolację. Następnie zrobiliśmy lekcje i obejrzeliśmy film.

Redaktorzy: Piotr Cempulik i Anna Grzybowska

Biała Szkoła - dzień 6

Po dzisiejszym dniu byliśmy bardzo zmęczeni. Zaraz po śniadaniu poszliśmy grać w piłkę nożną na śniegu. Po grze w piłkę poszliśmy na basen i zjedliśmy pyszny obiad. Później robiliśmy lekcje i dokończyliśmy film pt: ?Skarb narodów??. Gdy skończył się film poszliśmy się przebierać na narty. Jechaliśmy na narty do Zakopanego na duży stok o nazwie Harenda. Dziś bałwanka dostały 2 dziewczyny: Martyna Aleksandrowicz i Aneta Synecka za pomysł nie zapięcia się na wyciągu krzesełkowym, pomimo uprzedniego instruktarzu.

Redaktorzy: Szymon Witkowski i Mateusz Wójcik

Piąty dzień - Białej Szkoły

Po śniadaniu / jak zwykle wspaniałym/ byliśmy na nartach. Pan Jabłoński pokazał nam kilka tajemnic dobrego narciarstwa. Zjedliśmy pyszny obiad i poszliśmy do centrum miasteczka na zakupy. Po zakupach poszliśmy na basen lub graliśmy w bilarda. Potem kolacja i zajęcia z historii i j.polskiego. Jutro nasz ulubiony przedmiot - matematyka. Następnie oglądaliśmy film Skarb narodów. Jutro będzie jazda- jedziemy na stację narciarską Harenda !!
Redaktorzy
Piotr Cempulik i Michał Kamiński

Biała Szkoła - dzień 4

Dziś było fajnie. Byliśmy na śniadaniu o 8:30, po śniadaniu wyruszyliśmy na wycieczkę  do Zakopanego. Na początek byliśmy  na skoczni ?Wielka Krokiew?? zmarzliśmy w oczekiwaniu na skoczków z Ukrainy. Potem poszliśmy do centrum miasta na gorącą herbatę.

Później poszliśmy na Krupówki jedna połowa wycieczki poszła do McDonalda, a druga połowa do salonu gier. Z Krupówek poszliśmy na obiad. Po obiedzie były gry i zabawy na śniegu. Chłopcy grali w piłkę, a dziewczyny grały w Qiube. Po grach poszliśmy na basen. Na basenie graliśmy w piłkę wodną. Po basenie była kolacja, a potem poszliśmy narty. Dzisiejszego bałwanka dostał Andrzej Tokarz za szybkie jeżdżenie na nartach.

Redaktorzy: Grzegorz Bielecki, Andrzej Tokarz

bialaszkola20105

Biała Szkoła - dzień 3

Poniedziałek był dniem spędzonym na nartach. Zaczęliśmy od pobudki o ósmej rano oraz smacznego ?śniadania. Pierwsze wyjście na stok skończyliśmy dopiero przed obiadem. Chyba nie było osoby, która nie narzekałaby na ból nóg. Karminadel i ziemniaki dziś zaszczyciły nasze talerze ;) Godzinna przerwa, a następnie z radością wróciliśmy na stok. Z początku przy wyciągu byliśmy tylko my - parę minut potem zebrały się tłumy narciarzy i snowboardzistów. Wieczór niestety spędzamy ucząc się. Dziś historia i język polski. Na koniec dnia film, druga część "Powrotu do przyszłości". Tytuł Bałwanka ponownie otrzymuje Mateusz Wójcik tym razem za największe w grupie postępy w nauce jazdy na nartach. Brawo!

Redaktorzy: Julia Pałkowska, Olivia Wadowska

bialaszkola20103

Biała Szkoła - dzień drugi

Drugi dzień Białej Szkoły zaczął się od śniadania. Po śniadaniu poszliśmy na stok. Śnieg był zamarznięty, więc trzeba było uważać by nie zaliczyć gleby. Jazda na nartach była wyczerpująca. Czekamy na nowy, świeży śnieg. Po obiedzie poszliśmy do Poronina. Większość uczniów była ciekawa głębokości rzeki Poronianka. Nie było osoby, która by nie miała przemokniętych butów. Gdy wróciliśmy ze spaceru poszliśmy na basen, a następnie na kolację. Dzisiaj laureatem nagrody ?Bałwanka ?? została Martyna Aleksandrowicz za wykupienie karnetu na cały dzień i zjechanie tylko jeden raz. Zjazd trwał godzinę. Wieczorem spotkaliśmy się na filmie ? Powrót do przyszłości ??. Po filmie wyczerpani dniem uczniowie poszli spać.

Redaktorzy: Martyna Aleksandrowicz i Ewa Kuśmierz

bialaszkola20102

Pierwszy dzień Białej Szkoły

1 dzień - sobota 9 styczeń 2010. W dniu dzisiejszym rozpoczęła się Biała Szkoła. Zaraz po przyjeździe wszyscy uczestnicy rozpakowywali się. Następnie zjedliśmy pyszny obiad, a potem od razu na stok. Nie było żadnych amatorów! Każdy śmigał na nartach najlepiej jak umiał. Pogoda była w sam raz na narty. Tytuł Bałwanka dnia otrzymał Mateusz Wójcik za najlepszą glebę. Po powrocie ze stoku wszyscy byli bardzo zmęczeni, ale bardzo chętni na kąpiel na basenie. Po powrocie z basenu bardzo głodni wybraliśmy się na kolację. Po kolacji malowaliśmy plakaty na drzwi. Bardzo zmęczeni poszliśmy spać. Pierwszy dzień Białej Szkoły był fajny

Redaktorzy: Grażyna Waśka , Ania Grzybowska
bialaszkola2010

1% dla mojej szkoły

Akademia Kompetencji

Zapisy do I klasy 2019-2020

Copyright © 2021 SP nr 4 Bytom. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.