Szkoła Podstawowa nr 4

im. Mikołaja Kopernika w Bytomiu

Biała Szkoła - podsumowanie
W niedzielę 08 marca uczniowie klas V wrócili do Bytomia z tygodniowego wyjazdu do Poronina. Było śnieżnie, wesoło i sportowo. Wszyscy uczestnicy wyjazdu świetnie radzą sobie na nartach i zapewne będą reprezentowali naszą szkołę w zawodach w DSD.  Starczyło również czasu na lekcje języka angielskiego, matematyki czy historii. W przyszłym roku znów wyjazd na Białą Szkołę. Aktualni czwartoklasiści- smarujcie już narty.
Jutro na stronie ciekawy filmik z naszego wyjazdu.
Zapraszam do galerii zdjęć.
bialaszkola1
Dzień 7 - Biała Szkoła

Ostatni dzień Białej Szkoły i taki właśnie był dzisiejszy poranek, w nocy spadło prawie 20cm. świeżego śniegu. Nie mogliśmy tego odpuścić więc jeszcze przed wyjazdem poszliśmy na stok. Takie warunki jakimi żegnał nas Poronin to naprawdę bajkowy widok. Wszyscy cali i zdrowi no i co najważniejsze szalenie zadowolenia wracamy do domu. Jeszcze jedna ważna informacja wszyscy bez wyjątków jeżdżą na nartach. Było naprawdę SUPER!!!!!!

bialaszkola2
Dzień 6 - Biała Szkoła
Dzień szósty to wspaniała zabawa w kompleksie basenów termalnych-Terma, Bukowina Tatrzańska. Super baseny woda bardzo ciepła no i ekstra zjeżdżalnia. Po południu ponownie jazda na nartach ale to nie wszystko wieczorem po kolacji również na stoku ale tym razem już oświetlonym. Spadło trochę świeżego śniegu i była super jazda.
bialaszkola3
Dzień 5 - Biała Szkoła
Dzień pod znakiem nart. Przed południem na stoku w Suchym, natomiast popołudnie spędzone na szusowaniu po wspaniałych trasach ośrodka narciarskiego w Białce Tatrzańskiej. Trochę padało ale i to nie popsuło nam dobrej zabawy. Wieczorem basen i film.
bialaszkola4
Dzień 4 - Biała Szkoła
Dzień czwarty przebiegł pod znakiem nart, wszyscy już jeżdżą na orczyku oraz dużym stoku. Po obiedzie ustawiliśmy slalom i każdy mógł spróbować swoich sił. Jutro zapowiada się równie interesująco ponieważ wybieramy się do Białki Tatrzańskiej.
bialaszkola5
Dzień 3 - Biała Szkoła
Dzień pełen wrażeń, rano narty popołudniu Zakopane Wielka Krokiew i zakupy na Krupówkach!!!! Wszyscy zdrowi i zadowoleni. Wieczorem odbył się mecz piłki nożnej na stoku narciarskim. Całkiem ciemno, metr śniegu, zawodnicy z latarkami- było zabawnie.
bialaszkola6
Dzień 2 - Biała Szkoła
Od rana do obiadu jazda na nartach, po obiedzie również czas spędziliśmy na stoku. Wszyscy już radzą sobie na nartach i z małymi wyjątkami jeżdżą na stoku z wyciągiem talerzykowym. W planie wieczornych zajęć basen lekcja historii i angielskiego oraz film. Cdn!!!!

Jeżeli chcesz zobaczyć więcej zdjęć - kliknij poniżej
bialaszkola1
Dzień 1 - Biała szkoła
narciarz2Dojechaliśmy pomyślnie, warunki narciarskie i bytowe są super. Po obiedzie jeździliśmy na nartach. Pierwsze kroki uczących się wyszły SUPER!!! Po kolacji basen i film. Juto cały dzień na stoku, na pewno będzie super.

Pozdrawiamy uczestnicy białej szkoły
Biała szkoła - informacje
Jesteśmy w Poroninie koło Zakopanego mieszkamy w pensjonacie 50m od stoku narciarskiego, mamy basen w budynku bilard, piłkarzyki i stół do tenisa stołowego. Pokoje 2,3,4 osobowe, jedzenie pyszne.
bialaszkola8

1% dla mojej szkoły

Akademia Kompetencji

Zapisy do I klasy 2019-2020

Copyright © 2021 SP nr 4 Bytom. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.