Szkoła Podstawowa nr 4

im. Mikołaja Kopernika w Bytomiu

No i skończyła się nasza Biała Szkoła. Dziś po śniadaniu jak zwykle pysznym, zostały rozdane dyplomy i nagrody w konkursach sportowych. Pierwsze miejsca zajęła Basia Bryła oraz Marcin Szumal. Pokój Hokeistów zdobył nagrody książkowe za wyjątkowy porządek i czystość. Potem zaczęło się wielkie pakowanie i sprzątanie. Doprawdy nie wiem gdzie i jak w naszych pokojach mieściła się taka góra papierów, śmieci i różnych dziwnych rzeczy. Około 12 ruszyliśmy w drogę powrotną by wreszcie paść w ramiona naszych stęsknionych rodziców.  W przyszłym roku też jedziemy !!!!

Więcej zdjęć - kliknij poniżej
bialaszkolakoniec2012

Dzisiejszego dnia po śniadaniu poszliśmy na stok. Odbyły się tam zawody narciarskie. Sprawa nie była łatwa, ponieważ śnieg był strasznie ubity. Mimo to I miejsce zajął: Marcin Szumal, II  miejsce: Adrian Pietraga, a III miejsce: Bolesław Szołtysik. Po zawodach mogliśmy jeździć swobodnie.  Po zjedzeniu obiadu pojechaliśmy do Zakopanego, gdzie wjechaliśmy na Gubałówkę, a następnie poszliśmy na Krupówki.  Wieczorem znów mogliśmy poszaleć na nartach.

Więcej zdjęć - kliknij poniżej
dzien7bialaszkola2012

Dzisiaj pojechaliśmy na stację narciarską Kotelnica. Jeździliśmy dwie godziny w tym niestety trochę czasu spędziliśmy w kolejce do wyciągu. Ale i tak było fajnie. Po obiedzie była godzina ciszy, która jak zwykle nie była ?ciszą?, po której poszliśmy na gry i zabawy na śniegu. Graliśmy w piłkę nożną i rugby. Zorganizowaliśmy też konkurs na największą kulę śniegu. Cali przemoczeni wróciliśmy do ośrodka na lekcje i film. Mimo iż zabawa była świetna jesteśmy smutni, ponieważ został już tylko jeden dzień.

Bolesław Szołtysik

Więcej zdjęć - kliknij poniżej
bialaszkola62012aser

Dzisiaj był dzień nauki. Wszyscy uczyliśmy się i doskonaliliśmy swoją jazdę na nartach. Po ponad godzinnym treningu pod okiem p. Adama, p. Ani i p. Dyrektora byliśmy bardzo zadowoleni z nowych osiągnięć. Resztę wolnego przedpołudnia spędziliśmy na swobodnej jeździe na nartach. Po południu pojechaliśmy do Zakopanego, gdzie najpierw udaliśmy się na Wielką Krokiew. Na górę skoczni wjechaliśmy wyciągiem krzesełkowym. Widoki z Krokwi są zadziwiające. Potem poszliśmy do ?domu do góry nogami?, gdzie chodziliśmy po suficie. Później mieliśmy pół godziny czasu na drobne zakupy na Krupówkach. Od 19:20 wszyscy uczyliśmy się matematyki, j. polskiego oraz historii, ponadto klasy szóste pisały kolejny już próbny test. Dzisiejszy dzień był bardzo owocny. Jutro dalszy ciąg naszych przygód.

Adrian Pietraga

Więcej zdjęć - kliknij poniżej
bialaszkola52012

Dzisiejszego dnia po pysznym jak zawsze śniadaniu poszliśmy jeździć na nartach. Warunki nie były sprzyjające, gdyż śnieg był dosyć mokry. Po dwóch godzinach udanej zabawy pzjedliśmy obiad. Po ciszy poobiednej poszliśmy na pieszą wycieczkę na Harendę. Po powrocie zjedliśmy kolację i podzieliliśmy się na dwie grupy: tych, którzy chcieli oglądać mecz, i tych, którzy chcieli oglądać film. O 22.00 poszliśmy spać.

Więcej zdjęć - kliknij poniżej
bialaszkol52012

Dzisiaj po śniadaniu pojechaliśmy do term w Szaflarach. W wodzie byliśmy dwie i pół godziny. Podczas tego czasu zjeżdżaliśmy na zjeżdżalni, tworzyliśmy falę, wychodziliśmy na śnieg i grzaliśmy się w jacuzzi. Po udanej zabawie wróciliśmy do ośrodka i zjedliśmy jak zwykle pyszny obiad. Po obiedzie czekała na nas godzinka ciszy. Potem poszliśmy na stok, choć warunki były kiepskie dało się jeździć. Wróciliśmy na kolację, po której była kontrola czystości i lekcje( L ). Dzień wszyscy określili jako udany lecz przeraża nas myśl, że już za pięć dni wracamy do Bytomia.

Bolek Szołtysik

Więcej zdjęć - kliknij poniżej
bialaszkola32012

Dzień rozpoczęliśmy od pysznego śniadania. Później zaczęliśmy 3-4 godzinną przygodę z nartami. Pogoda dopisywała mimo gęsto padającego śniegu. 0 14:00 czekał na nas obiad. Po obiedzie godzinka ciszy i spacer do Poronina, w czasie którego można było wstąpić do sklepu. Następnie zaczęliśmy wracać do pensjonatu. W czasie drogi czekała na nas nowa przygoda, poszliśmy zobaczyć rzekę i porzucać się śniegiem. Przemoczeni dotarliśmy do ośrodka. Powiesiliśmy mokre ubrania na kaloryfery i poszliśmy jeść kolacje. Po kolacji był basen, bilard, piłkarzyki oraz ping-pong. O 20:00 zebraliśmy się by dokończyć film ? Sezon na misia 3?. Zmęczeni poszliśmy spać.

Adrian Pietraga

Więcej zdjęć - kliknij poniżej
bialaszkola22012

Dzisiaj zaczęła się nasz Biała Szkoła. Podróż minęła dość dobrze. Gdy po około 3 godzinach zanieśliśmy swoje rzeczy do ośrodka poszliśmy na stok, na bitwę śnieżkami.  Gdy nasze pokoje zostały posprzątane wprowadziliśmy się, po czym zjedliśmy obiad i po pół godzinnej przerwie poszliśmy na stok. Warunki były okropne, jednak nie przeszkodziło nam to w dobrej zabawie. Po dwóch godzinach poszliśmy się przebrać i zeszliśmy na kolację - była pyszna! Po kolacji, zrobiliśmy wywieszki do naszych pokoi np.: "Weterani narciarscy", "Zwiadowcy", czy "Super Narciarz". Następnie oglądaliśmy film "Sezon na Misia 3", po czym poszliśmy spać.

Więcej zdjęć - kliknij poniżej
bialaszkola20121

1% dla mojej szkoły

Akademia Kompetencji

Zapisy do I klasy 2019-2020

Copyright © 2021 SP nr 4 Bytom. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.