Szkoła Podstawowa nr 4

im. Mikołaja Kopernika w Bytomiu

W czwartek odwiedziła klasa 1a wraz ze swoją wychowawczynią panią Mariolą odwiedziła uczniów Edterka. Na początku wszyscy się sobie przedstawili, opowiedzieli o swoich klasach i od razu pani Ilonka zaprosiła- uczniów 1a do wspólnej zabawy. Jako, że jesień wokół - to zabawy krążyły wokół tej pory roku. Uczniowie zbierali wspólnie liście na spacerze, przyjrzeli się spadającym kasztanom i uciekli przed jesienną burzą:) Było super. 

lisciejesien2018rfrfrrfra

Wszystkie dzieci bardzo lubią dzisiejsze święto (my je dzisiaj obchodziliśmy - na całym świecie 15 września). Dzień Kropki to święto kreatywności i talentu i odwagi. A co jak co - ale tych cech dzieciakom z "czwórki" odmówić nie można. Poza Klasami Informatyczno Medialnymi - Dot Day świętowali uczniowie Edterka, którzy podczas Edterkowej Przerwy Integracyjnej - starali się kreatywnie rozwinąć "kropkę", którą na kartkę nakleiła pani Ilona:)

dzienkropki2018yhysdasd

A następnie Edterek odwiedziła klasa 1b i pani Iwonka:) Najpierw wszyscy poznali się nieco lepiej, następnie popląsali, obejrzeli film o Vashti i... zabrali się do dzieła:) Spod palców zdolnych dzieciaków - wyszły prawdziwe dzieła sztuki:)

kropkidzien2018rfrfrffrr

Rok szkolny ruszył już pełną parą. W poniedziałek rozpoczęły się Edterkowe Przerwy Integracyjne, na które uczniowie i nauczyciele Edterka - zapraszają każdego dnia na przerwie od godziny 10.35 do 10.50. Codziennie w szestnastce czekają inne aktywności. W poniedziałek zajęcia plastyczne, we wtorek gry planszowe, w środę klocki, w czwartek zabawy, a w piątek pląsy i śpiew:) Serdecznie zapraszamy.

A tymczasem zobaczcie jak przebiegały przerwy w poniedziałek i we wtorek:)

Wakacyjne obrazy

wakacyjneobrazy2018uhyasa

Gry planszowe
wakacyjneobrazy2018uhyasa2

1% dla mojej szkoły

Akademia Kompetencji

Zapisy do I klasy 2019-2020

Copyright © 2021 SP nr 4 Bytom. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.