im. Mikołaja Kopernika w Bytomiu

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4

Dnia 27.10.2022. odbyło się uroczyste pasowanie na świetliczaka. W uroczystości wzięli udział uczniowie klasy 1a i 1b, którzy korzystają ze świetlicy szkolnej. Przy wyśmienitej zabawie został przeprowadzony sprawdzian gotowości świetlicowej. Wszyscy uczniowie zdali egzamin znakomicie i zostali uroczyście pasowane na świetliczaka. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe medale, a w świetlicy czekał na nie słodki poczęstunek.

IMG 20221109 WA0003

Miło nam poinformować,że Julka Hebdowska z 1 grupy świetlicowej zdobyła wyróżnienie w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym "Moja ulubiona dyscyplina sportowa" organizowanym przez Szkołę Podstawowa nr 21 w Bytomiu.

Serdecznie gratulujemy!!!

IMG 20221109 WA0002

 

 
PODZIĘKOWANIA

Nasza zbiórka karmy dla potrzebujących kotów będących pod opieką  Fundacji Pomocy Zwierzętom CHATUL dobiegła końca.

Dziękujemy uczniom oraz rodzicom za włączenie się w zbiórkę i okazane serce. Dzięki dużemu zaangażowaniu i zrozumieniu potrzeb czworonogów zgromadziliśmy sporą ilość karmy.

Po raz kolejny pokazaliście, że możemy na Was liczyć.

Dzięki Waszej pomocy nadchodząca zima dla niejednego kotka  będzie łatwiejsza do przetrwania.

Bardzo dziękujemy!!!

CHATUL

W czwartek 27 października reprezentacja naszej świetlicy zajęła II miejsce w organizowanej przez SP 21 Olimpiadzie Sportowej Świetlic Szkolnych. Od pierwszego miejsca dzielił nas jedynie punkt. Brawa dla naszych zawodników z klas: 3a i 3b - Paulina Siwiec, Kamil Cieślik, Karolina Gałęziowska, Vyacheslav Hensorskyy, Agata Tyńska i Stanisław Pietrucha.

swietlica2022zawody 

"Co nam jesień w darze niesie?" to temat przewodni Międzyświetlicowego konkursu plastyczno - technicznego zorganizowanego przez świetlicę działającą przy Szkole Podstawowej nr 33 w Bytomiu. Na ten właśnie konkurs Lenka z 2 grupy przygotowała  przepiękny, mieniący się jesiennymi barwami koszyczek. Teraz niecierpliwie czekamy na ogłoszenie wyników konkursu.
IMG 20221107 WA0000

MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY

Październik jest uznawany za miesiąc dobroci dla zwierząt. Z tej okazji nasza świetlica zorganizowała konkursu skierowany do świetliczaków z zaprzyjaźnionych świetlic.Temat konkursu brzmiał - O CZYM MARZĄ ZWIERZĘTA? Zadaniem świetliczaków było wykonanie pracy płaskiej o formacie A-3 w dowolnej technice plastycznej. Do 24.10. spłynęło do nas wiele przepięknych prac z sześciu szkół bytomskich. Ponieważ poziom prac konkursowych był bardzo wyrównany oprócz trzech nagród głównych postanowiono przyznać także trzy wyróżnienia. Dziękujemy wszystkim małym artystom za udział w naszym konkursie, a zwycięzcom gratulujemy.

Wyniki konkursu:

1 MIEJSCE - LENA KAZIMIERCZAK, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 33

2 MIEJSCE - MARTYNA ZARĘBSKA, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 36

3 MIEJSCE - AMELIA WALCZAK, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6

WYRÓŻNIENIE - ZOFIA KWIATKOWSKA, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 46

WYRÓŻNIENIE - AGATA TOMICKA, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

WYRÓŻNIENIE - NADIA CZABAN, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5

20221103 101800

 

Świetliczaki z grupy 1 po raz pierwszy wzięły udział w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 21 w Bytomiu.
Piłka nożna, taniec, rolki, bieganie oraz narty - to ulubione dyscypliny sportowe. Uczniowie z ogromnym zapałem przelewali na papier swoje sportowe pasje.
Teraz z niecierpliwością oczekują ogłoszenia wyników konkursu. Trzymamy kciuki.
IMG 20221021 WA0001

W piątek 7 września z okazji Światowego Dnia Zwierząt nasza świetlica gościła wolontariuszki z Fundacji Pomocy Zwierzętom CHATUL panią Anię i panią Magdę i pieska o imieniu Cappi. W czasie spotkania mieliśmy możliwość poopowiadać o naszych pupilach domowych, a także dowiedzieliśmy na czym polega prawidłowa i odpowiedzialna opieka nad zwierzętami, co zrobić gdy ktoś krzywdzi zwierzęta oraz jak pomóc bezdomniakom. Bardzo dziękujemy za wizytę w naszej świetlicy.

IMG 20221007 WA0000

A w szkolnej świetlicy jest kreatywnie. 15 września, zainspirowani dziewczynką o imieniu Vashti, która dzięki mądrej nauczycielce plastyki odkryła w sobie talent, tworzyliśmy kropkowe prace. Z wielką radością ! 

1663240707444


Copyright © 2019. All Rights Reserved.