im. Mikołaja Kopernika w Bytomiu

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4

Dzisiaj odbyły się w naszej szkole Eliminacje do Mistrzostw Polski w Rummikub w Bytomiu. W turnieju wzięło udział 24 zawodników z naszej szkoły, Szkoły Podstawowej nr 1 w Wojkowicach, Środowiskowej Świetlicy Socjoterapeutycznej "Arka Noego", Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 1 w Piekarach Śląskich (placówkę tą reprezentował najmłodszy uczestnik - Piotrek z klasy 3 - Brawo!!!), ZST Bytomia, oraz osoby już pełnoletnie:)

rummikub2019rfrfr2

Przez trzy godziny - w atmosferze fair play - odbywała się w fantastyczna rywalizacja. I tak - miło nam zakomunikować, że miejsce I zdobyła uczennica naszej szkoły z klasy 5 - Zosia Kozicka, która będzie nas reprezentowała 30 listopada na Mistrzostwach Polski w Warszawie:))) II miejsce zajął pan Jarosław Nosek, miejsce III wywalczył Maksymilian Szuster (klasa 8), zaś miejsce IV zajęła Joanna Tokarz. Dziękuję wszystkim za udział, gratuluję zwycięzcom i myślę, że spotkamy się za rok - jeszcze w większym gronie:))

rummikub2019rfrfr


Copyright © 2019. All Rights Reserved.