Szkoła Podstawowa nr 4

im. Mikołaja Kopernika w Bytomiu

We wtorek, 11 czerwca, niemal czterdziestka uczniów z naszej szkoły wzięła udział w tradycyjnym letnim crossie, organizowanym w bytomskim parku. Wydarzenie jak zwykle cieszyło się ogromną popularnością, przez co rywalizacja była niezwykle wymagająca. Pomimo bardzo wysokiej temperatury wszyscy nasi uczniowie szczęśliwie ukończyli swoje biegi, a niektórzy byli naprawdę bliscy podium. Występy kilku naszych zawodniczek oraz zawodników zostały także dostrzeżone przez trenerów lekkoatletyki będących na miejscu. Organizatorzy zadbali o rozrywkę i zdrowie uczestników, zapewniając im ochłodzenie w skomponowanej na miejscu „mini-fontannie”. Choć tym razem nie udało nam się zdobyć żadnego medalu, z pewnością nie zabraknie nas w przyszłym roku!

IMG 20190611 095435 cross

Akademia Kompetencji

Zapisy do I klasy 2019-2020

Copyright © 2019 SP nr 4 Bytom. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.