Szkoła Podstawowa nr 4

im. Mikołaja Kopernika w Bytomiu

Jak co roku nasza szkoła wzięła udział w miejskim konkursie „Mały Globtroter” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 32 w Bytomiu. Tym razem tematem przewodnim była Walia. Po kilku miesiącach przygotowań w kwietniu wyłoniliśmy dwójkę najlepszych uczniów: Michała Misztala i Macieja Flaszewskiego. To oni reprezentowali naszą szkołę w finale konkursu. Majowe potyczki pokazały, że nasza para sumiennie przygotowała się do kolejne o etapu i zna odpowiedzi na najtrudniejsze pytania np.: wie, że najdłuższa nazwa miasta w Walii składa się aż z 58 liter. Nasi uczniowie zajęli II miejsce, z czego jesteśmy bardzo dumni. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy !

konkurs maly globtroterGlobtroter

Akademia Kompetencji

Zapisy do I klasy 2019-2020

Copyright © 2019 SP nr 4 Bytom. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.