Szkoła Podstawowa nr 4

im. Mikołaja Kopernika w Bytomiu

W dniu 7 maja 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 32 w Bytomiu przy ul. Szymały 124 w eliminacjach rejonowych XLII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, drużyna naszej szkoły osiągnęła fantastyczny wynik, uzyskując I miejsce zespołowo w następującym składzie: Julia Imańska, Tymon Domagała oraz Jakub Roczek i awansowała do eliminacji wojewódzkich, po raz pierwszy w historii naszej szkoły. Ponadto Julia Imańska zdobyła I miejsce indywidualnie, Tymon Domagała wywalczył II miejsce indywidualnie, a Jakub Roczek uzyskał IV miejsce indywidualnie, uzyskując taką samą liczbę punktów, którą zdobył trzeci zawodnik.  Wszyscy są uczniami klasy 8b. Turniej składał się z czterech konkurencji: testu wiedzy obejmującym zagadnienia dotyczące zasad i przepisów o ruchu pieszych, rowerzystów i motorowerzystów, znaków drogowych, sytuacji w ruchu drogowym i ustalaniu prawidłowej kolejności przejazdu przez skrzyżowanie, jazdy rowerem po sprawnościowym torze przeszkód, jazdy w miasteczku ruchu drogowego i udzielaniu pierwszej pomocy przedlekarskiej. Opiekunem drużyny był pan Stanisław Kulmaczewski, który zajmował się przygotowaniami uczniów do turnieju.

DSC00229 Turniej Ruchu

Akademia Kompetencji

Zapisy do I klasy 2019-2020

Copyright © 2019 SP nr 4 Bytom. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.