Szkoła Podstawowa nr 4

im. Mikołaja Kopernika w Bytomiu

W poniedziałek - 25 lutego, w naszej szkole odbyła się gra zatytułowana "Ślimak Kopernika". W grze wzięło udział 6 zespołów - reprezentujących wszystkie klasy naszej szkoły. Zabawa była quizem, ale nietypowym, gdyż by wygrać wykazać się trzeba było nie tylko wiedzą z zakresu, astronomii, życia Mikołaja Kopernika, życia szkoły, historii miasta Bytomia, ale i sprytem, spostrzegawczością, pamięcią i wytrzymałością fizyczną:) Ufff... po godzinie zabawy z każdego z uczestników kapał pot ze zmęczenia - ale było warto - bo zabawa była przednia:)

slimakkopernik2019ed

Akademia Kompetencji

Zapisy do I klasy 2019-2020

Copyright © 2019 SP nr 4 Bytom. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.