Szkoła Podstawowa nr 4

im. Mikołaja Kopernika w Bytomiu

VIII Festiwal Gier Planszowych - zorganizowany przez Szkolny Klub Gier Planszowych "Planszopernik" działający w SP nr 4 już za nami. Ta VIII edycja była niesamowita. Począwszy od wsparcia jakiego doświadczyliśmy - bardzo dziękujemy, że nasz Klub i Festiwal w tym roku wsparły aż - 22 wydawnictwa.

festiwal8gp2018

Pozwoliło to zorganizować 10 - Turniejów w tym w: "TimeLine Polska" x2 (w wersji dla dorosłych), "Polska Gola!", "Hex", "Molky", Mistakos", "Kingdomino", FunFarm", "Mrówki", "Luxtorpeda". Łącznie rozdaliśmy - 40 nagród, którymi były wspaniałe gry planszowe:)

festiwal8gp2018a
festiwal8gp2018a2

Udało nam się przekazać 7 placówkom - specjalne:) Mikołajkowe torby z grami planszowymi, które mamy nadzieję wzbogacą szkolne Kluby i Świetlice.

festiwal8gp2018a2a

Odwiedziło nas przez 6 godzin naszej zabawy z grami planszowymi ponad 200 osób z kilkunastu szkół, nie tylko z Bytomia, ale i z Chorzowa, Katowic czy Wojkowic.

festiwal8gp2018b

Mamy nadzieję, że wszyscy świetnie się bawili - zarówno ci mniejsi jak i ci starsi:) Bardzo Wam dziękujemy za obecność.

 festiwal8gp2018bc

Dziękujemy także tym - którzy pomagali nam imprezę zorganizować, nauczycielom, rodzicom, uczniom - członkom Klubu Planszopernik, a także naszym kochanym przyjaciołom: Marcie, Tomkowi, Teosowi i Bartkowi - bez których nie dalibyśmy rady przeprowadzić turniejów:) oraz pani Kasi, która zrobiła nam wspaniały plakat:)

 festiwal8gp2018bh

Akademia Kompetencji

Zapisy do I klasy 2019-2020

Copyright © 2019 SP nr 4 Bytom. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.