Szkoła Podstawowa nr 4

im. Mikołaja Kopernika w Bytomiu

Dnia 12 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Część artystyczną przygotowali uczniowie z klasy 8b pod kierunkiem pani Eli Dobrzyckiej. Były życzenia i gorące podziękowania złożone Dyrekcji, Nauczycielom i wszystkim Pracownikom naszej szkoły, wesołe scenki z życia szkoły, piosenki w wykonaniu uczniów klasy 5c i chóru szkolnego oraz taniec dziewczyn z 8b. Powspominaliśmy także stare dzieje oglądając prezentację multimedialną „Wygrzebane z archiwum SP 4”.

dziennauczyciela2018yhydfds

Akademia Kompetencji

Zapisy do I klasy 2019-2020

Copyright © 2019 SP nr 4 Bytom. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.