Szkoła Podstawowa nr 4

im. Mikołaja Kopernika w Bytomiu

Klasa 6a
wychowawczyni: pani mgr Elżbieta Szatan
klasa6a2016edrf

Adamska Nicole, Aleksandrowicz Kacper, Chuchra Maja, Czaban Julia, Góral Gracjan, Grocki Michał, Haas Daniel, Herman Martyna, Kud Michał, Malinowska Martyna, Malinowski Damian, Miś Dominika, Mstowski Tymoteusz, Nowakowski Damian, Przewieźlik Bartosz, Wychowałek Agata, Ślęzok Bartosz

 
Klasa 6b
wychowawczyni: pan mgr Stanisław Kulmaczewski
klasa6a2016edrf2

Bakoniak Borys, Balko Mateusz, Błońska Martyna, Bojakowski Michał, Boroń Artur, Delong Jakub, Falba Milena, Gruszka Wiktoria, Kordys Martyna, Leśniewski Jakub, Maciejczak Wiktoria, Marzec Martin, Nazarowski Szymon, Pańczyszyn Wiktoria, Płaskonka Patryk, Przekaza Gabriela, Szczygłowska Martyna, Sztandarska Weronika, Wieczorek Maciej, Wincencik Nicole, Zagórna Sylwia, Janiak Dawid

 
Klasa 6c
wychowawczyni: pani mgr Justyna Pinocy-Sucha
klasa6a2016edrf23

Browarski Bartosz, Czarnecka Amelia, Deptała Julia, Drogoś Kamil, Fijałkowski Konrad, Grula Bartosz, Kałamorz Mikołaj, Kobylewski Dawid, Konfederak Michał, Książczyk Bartosz, Łapacz Korneliusz, Łotocki Łukasz, Michalski Kamil, Słota Natalia, Stanko Mateusz, Śliwa Olaf, Tura Paulina, Urbańczyk Michał, Żabiński Bartosz, Żołnowski Jakub, Cempulik Karolina

Klasa 6a
wychowawczyni: pani mgr Ewa Błasiak
klasa6a2015
Bednarski Juliano, Charłampowicz Martyna, Chwesiuk Marcin, Dakowska Martyna, Dębicki Szymon, Froncek Sławomir, Górniak Nicole, Hobzda Agnieszka, Jochlik Kamila, Konturskyi Mateusz, Konturskyi Wiktoria, Kowalczyk Marcel, Kozłowski Jakub, Łoziak Mateusz, Michalik Natalia, Mularczyk Justyna, Myjak Dorian, Nycz Wiktor, Pacześna Julia, Przewieźlik Filip, Rzepkowska Natalia, Rzycka Aleksandra, Wąsiński Kacper, Wilgosz Patryk, Wójcik Bartłomiej
 
Klasa 6b
wychowawczyni: pani mgr Michalina Kazior
klasa6b2015
Błasiak Bartłomiej, Domiczek Karolina, Dulska Zuzanna, Fischer Natalia, Galasiński Dawid, Jarzynka Paulina, Kamiński Jakub, Kołodyńska Anna, Kozłowski Kamil, Krawiec Justyna, Ludwiczek Alina, Madeja Michał, Mańkowska Wiktoria, Mierzchała Mateusz, Niedzielska Monika, Nocuń Marcin, Opara Szymon, Otte  Mateusz, Słota Kamila, Szajna Józef, Ślosarek Roksana, Warot Wojciech, Żurek Bartłomiej
 
Klasa 6c
wychowawczyni: pan mgr Adam Jabłoński
klasa6c2015
Bruzi Szymon, Frączek Marta, Gilner Dawid, Golus Dawid, Grzebień Justyna, Huk Agata, Jarzyński Dawid, Kuchniak Sebastian, Mamot Mateusz, Marcinowski Szymon, Marzec Patryk, Muzyka Michał, Pakos Maksymilian, Paprzycki Maciej, Patschek Adam, Pęzik Paulina, Predecki Oskar, Skowronek Paulina, Stokłos Mateusz, Szwalska Aleksandra, Tomicka Angelika, Trela Oliwia, Weistand Weronika, Witkowski Stanisław, Zając Agnieszka

Klasa 6a
wychowawczyni: pani mgr Elżbieta Dobrzycka
6a2014
Bereska Sebastian, Beyer  Maciej, Bezia Ireneusz, Czudowski Andrzej, Fischer  Jakub, Gwóźdź Dawid, Hartman Paweł, Kaczmarczyk Dominika, Koszelińska Angelika, Krasowska Natalia, Ledwoń Łukasz, Mazurkiewicz Tomasz, Miś Lech, Schmidt Magdalena, Szajna Patrycja, Wojciechowski  Mateusz, Zasępa Tomasz
 
Klasa 6b
wychowawczyni: pani mgr Barbara Rajfur
6b2014
Aptacy Paulina, Buchatz Nicole, Cichoń Marcin, Czech Dominik, Deptała Justyna, Drożdż Juliano, Kopacz Oskar, Korpal Oliwia, Krawczak Maciej, Kurzacz Dawid, Kuziorowicz Oliwer, Nocuń Paweł, Skupień Klaudiusz, Szczepański Michał, Szczot Oliwia, Szwagiel Monika, Weistand Marcin, Wolny Przemysław
 
Klasa 6c
wychowawczyni: pani mgr Justyna Bałaga
6c2014

Bryła Barbara, Brzezina Błażej, Buczak Julia, Golec Jakub, Jagoda Karol, Jankowska Magdalena, Jankowska Martyna, Jurkowska Aleksandra, Kałamorz Malwina, Kupczyk Kamil, Kupka Magdalena, Lachowiecka Edyta, Muc Julia, Niedzielska Julia, Nowak Radosław, Owen Jacek, Romanowski Jakub, Rybicki Wojciech, Skopp Marta, Sobański Jan Karol, Wójcik Oskar, Szarek Klaudia

Klasa 6a
wychowawczyni: pani mgr Żaneta Kiedos
klasa6a2013
Bednarek Adrian, Brylska Katarzyna, Bylicki Michał, Dinh Lien Dawid, Gargas Weronika, Gryc Jakub, Hanusiak Aleksandra, Kalus Patrycja, Klimecki Oskar, Knapik Mateusz, Nawrocki Tomasz, Poznańska Magdalena, Przekaza Eliza, Skrzyński Paweł, Sośnica Magdalena, Sponda Weronika, Sznajder Martyna, Sznajder Martyna, Tekiela Konrad, Wieczorek Mateusz, Wojtkowiak Magdalena, Wójcik Victoria, Żurawska Patrycja
 
Klasa 6b
wychowawczyni: pani mgr Magdalena Hadryś-Sumień
klasa6b2013
Arndt Anna, Bereska Aleksandra, Brol Radosław, Dembska Aleksandra, Górska Sandra, Halama Michał, Jarzynka Arkadiusz, Kozłowska Wiktoria, Krybus Jan, Lorek Piotr, Marek Marcin, Mrosek Daria, Płaskonka Kamil, Regulski Mateusz, Resler Kamil, Sładkowska Roksana, Stanik Kamil, Szaf Sara
 
Klasa 6c
wychowawca: pan mgr Stanisław Klumaczewski
klasa6c2013

Bartczak Tomasz, Brózda Anna, Brzezina Bartosz, Czendlik Agata, Dittmann Juli, Drogoś Izabela, Dudek Dominik, Janysek Grzegorz, Książczyk Magdalena, Lempart Monika, Machala Maciej, Nawrat  Dominika, Pajkos Patrycja, Pawłasek Dawid, Rusin Natalia, Strzelecki Tymoteusz, Styrna Kamil, Szaniawska Julia, Środa Paweł, Świtała Korneliusz, Węglarek Weronika, Wróblewski Kacper, Zarzeczna Vanessa, Żychowska Anna

Klasa 6d
wychowawczyni: pani mgr Barbara Findysz
klasa6d2013

Czudowski Aron, Dowhanicz Kamil, Greń Paweł, Kaczmarczyk Rafał, Kroczek Łukasz, Piskorowski Piotr, Sawosta Martyna, Wypych Patryk, Żydek Samanta

Klasa 6a
wychowawczyni: pani mgr Elżbieta Szatan
klasa6a2012

Bacheń Kamil, Bobiński Dawi, Czernik Marian, Frojn Krzysztof, Haluch Dominik, Jarzynka Weronika, Kujawiński Sergiusz, Kwapień Julia, Machala Sandra, Majewska Wenecja, Mikuda Laura, Olejnik Dorota, Pietrzyk Karolina, Polak Janusz, Sewiło Krystian, Simla Aleksandra, Strycharz Agnieszka, Tomaszewski Mateusz, Wyszkowska Katarzyna, Węglarek Paulina.

 
Klasa 6b
wychowawczyni: pani mgr Żaneta Kiedos
6b2012

Babiak Michał, Bryła Jan, Czarnowus Krzysztof, Danaj Tobiasz, Donder Krzysztof, Flak Magdalena , Gaik Justyna, Gardyjas Anna, Kasprzyk Maciej, Kiełbowicz Wiktor, Kloza Kamil, Kmieć Mateusz, Kozłowska Julia, Kupras Aleksandra, Nowak Mikołaj, Pietraga Adrian, Pikulska Patrycja, Poznański Konrad, Sklorz Dawid, Stępień Karolina, Synecka Aneta, Szczepański Wojciech, Szołtysik Bolesław, Sztandarska Kamila, Szumal Marcin, Waśka Grażyna, Wróbel Natalia


Klasa 6c

wychowawczyni: pani mgr Ewa Błasiak
klasa6c2012

 

Bereska Maria, Bielecki Grzegorz, Bratek Marek, Celta Mikołaj, Cempulik Michał, Chmieliński Mikołaj, Falba Mikołaj, Fejdasz Damian, Goik Zuzanna, Gudacz Jagoda, Jankowska Daria, Jarosz Dawid, Kaula Miłosz, Kopaczewski Eliasz, Kujawiński Patryk, Kuśmierz Ewa, Mikołajek Kamila, Pawełczyk Tomasz, Pindel Ireneusz, Pindral Agata, Seńczuk Mikołaj, Sikora Juliusz, Szarek Klaudia, Szromek Wiktoria, Szubert Magdalena, Niedzielska Daria

 

Klasa 6d
wychowawca: pan mgr Adam Jabłoński
klasa6d2012

 

Dowhanicz Bartosz, Greń Sabina, Greń Sebastian, Kaczor Karolina, Kempa Patryk, Korpal Oliwia, Kłodawski Patryk, Mierzchała Angelika, Mierzchała Artur, Piskorowski Marcin, Piskorowski Piotr

Klasa 6a
wychowawczyni: pani mgr Elżbieta Klacek
6a2011klasa

Cempulik  Piotr, Drabik Szymon, Drożdż Oliwia, Janas Kinga, Jarzyński Marcin, Kamiński Michał, Kołodyński Jan, Łoziak Patryk, Marciniec Emilia, Maślak Anna, Miś Karolina, Nowakowski Mateusz, Pałka Mateusz, Radwański Kamil, Sidorski Szymon, Sponda Karolina, Stępień Izabela, Weistand Bogdan, Wójcik Mateusz

Klasa 6b
wychowawczyni: pani mgr Barbara Rajfur
6b2011klasa2
Bereska Patrycja, Charłampowicz Patryk, Filipska Agata, Fuksiewicz Patrycja, Gołąbek Agata, Gosk Wiktoria, Huk Jakub, Kościuszko-Underman Magdalena, Lempa Paweł, Mrówka Wiktoria, Osilor Alicja, Pikuła Kacper, Sewiło Dawid, Sroczyńska Martyna, Stolingwa Dawid, Werenc Dominik, Wikarek Marta, Witkowski Szymon, Zagórna Marlena, Żebracki Michał, Żurek Łukasz

Klasa 6c

wychowawczyni: pani mgr Justyna Bałaga
6c2011klasa

Aleksandrowicz Martyna, Głuchowski Michał, Hachula Mateusz, Halfar Patryk, Kaiser Natalia, Krzemieniewski Mateusz, Majewska Ewa, Markusik Kamil, Matusik Wirginia, Mielczarek Konstancja, Młotek Anna, Płaskonka Damian, Przewieźlik Marcel, Różycka Marta, Samecki Mateusz, Synowiec Mateusz, Tokarz Andrzej, Urbańczyk Piotr, Zakrzewska Patrycja

Klasa 6a
wychowawczyni: pani mgr Agnieszka Szota
klasa6a2010
Bacheń Marcel, Brózda Michał, Charchuła Marta, Goik Alicja, Górniak Denis, Granek Katarzyna, Hunia Agata, Jedynak Kornelia, Kiczka Patrycja, Kloc Sonia, Kroczek Izabella, Luks Maciej, Pasternak Daria, Pisula Przemysław, Pogoda Alicja, Rachuba Katarzyna, Szymański Tomasz, Szymukowicz Klaudia, Środa Wojciech, Wacławski Kacper, Wężykowska Marta.

Klasa 6b
wychowawca: pan mgr Stanisław Kulmaczewski
klasa6b2010
Henzel Piotr, Jagoda Witold, Jankowski Szymon, Jochlik Mateusz, Kantor Joanna, Kiełducki Damian, Klukoszowska Magdalena, Kud Bartłomiej, Marek Izabella, Piskorowska Agata, Porembska Wiktoria, Przewieźlik Michał, Rother Anna, Rybicka Karolina, Skrzypiński Dawid, Szubert Wojciech, Szyndler Denis.

Klasa 6c

wychowawczyni: pani mgr Justyna Pinocy-Suchy
klasa6c2010
Andrzejewski Marek, Ardelli Adam, Baszak Paweł, Batko Sebastian, Bratek Teresa, Ciężarek Michał, Galasińska Patrycja, Gwoźdź Angelika, Hartman Paulina, Jaros Andrzej, Koszelińska  Milena, Kowolik Sanadra, Kroczek Patrycja, Miszewska Klaudia, Rembierz Damian, Roter Sandra, Sadowska Marlena, Spyra Marta, Szczepański Bartosz, Ślusarczyk Marcin, Walicki Patryk, Wiczok Łukasz, Zabłotny Michał.

Klasa 6d
wychowawczyni: pani dr Agata Nabrdalik
klasa6d2010
Bakoniak Błażej, Bednarek Kamila, Brulińska Nicole, Dąbrowska Anna, Dziasek Magdalena, Dzindzioryk Piotr, Grzybowska Anna, Gudacz Liliana, Krawczyk Kinga, Marzec Natalia, Miś Agata, Mrosek Dawid, Owarzany Sebastian, Popielawski Szymon, Romaniszyn Magdalena, Szemalikowska Alicja, Wrzosek Magdalena
Klasa 6a
wychowawczyni: pani mgr Agnieszka Krawiec
a20096a
Bomba Błażej, Chrzanowska Magdalena, Dowhanicz Żaneta, Dziadzko Tomasz, Dziuba Łukasz, Hermanson Magdalena, Janas Kamil, Jonek Patrycja, Krakowiak Aneta, Kurpanek Natalia, Kuśmierz Aleksandra, Labus Michał, Lorek Patrycja, Majchrzyk Maksymilian, Ostrowska Martyna, Piecha Patryk, Płońska Marlena, Radwańska Karolina, Skiba Mariola, Sowa Michał, Stępień Marcin, Świerczek Jędrzej, Turek Mateusz, Tworzydło Wojciech, Weicholc Sebastian, Wojciechowski Bartłomiej, Zacharz Mariusz
Klasa 6b
wychowawczyni: pani mgr Żaneta Kiedos
a20096b
Bąk Aleksandra, Bielicka Natalia, Brix Anna, Chluba Daniel, Grad Karolina, Gwóźdź Magdalena, Kuczmik Julia, Legień Oskar, Łagocka Julia, Łukaszewicz Tomasz, Malcher Grzegorz, Mazurkiewicz Ewa, Mielczarek Jeremi, Niedźwiedź Martyna, Piwowarska Magdalena, Profos Patrycja, Rauner Robert, Sorychta Marcin, Stanicka Agata, Taciak Magdalena, Wierszyń Dawid, Zernek Natalia

Klasa 6c
wychowawczyni: pani mgr Krawczak Małgorzata
pani mgr Michalina Kazior

a20096c
Białorudzka Dominika, Bolik Marcelina, Borgman Agata, Borzych Malwina, Czernik Marcin, Górska Paulina, Juziuk Wojciech, Kaluza Marta, Kędzierska Sylwia, Kołodziej Dominika, Lipiec Daniel, Madeja Julia, Mirga Marta, Poznański Kamil, Romaniszyn Agata, Synecki Piotr, Szkurłat Oskar, Wąsik Dawid, Wilk Wiktoria

Klasa 6d
wychowawczyni: pani mgr Elżbieta Szatan
a20096d
Bereska Sylwia, Drożdż Patryk, Fila Anna, Golda Rafał, Klimza Iwona, Korbańska Ewa, Kozianowska Agata, Krysztofowicz Dominika, Litańska Natalia, Morawiec Axel, Nocoń Natalia, Nowak Sebastian, Sobczeński Mateusz, Stencel Mariusz, Szajna Vanessa, Szwagiel Dawid, Szymańska Anna, Szymańska Jessica, Świtała Kinga, Tomys Kordian

Klasa 6a
wychowawczyni: pani mgr Lidia Kopera

a20086a

Braszko Michał, Browarski Michał, Ciekańska Kamila, Heluszka Anna, Jaros Katarzyna, Kiczka Klaudia, Klepadło Patrycja, Klukoszowski Piotr, Kmieć Agnieszka, Korczyńska Dagmara, Kowolik Kamil, Magierka Żaklin, Miracki Jakub, Mrosek Dariusz, Owen Agnieszka, Paśnik Zofia, Platen Grzegorz, Poloczek Patryk, Popielawska Maria, Potempa Rafał, Skorek Tomasz, Skubis Dawid, Stadnik Marlena, Szargot Hanna

Klasa 6b
wychowawczyni: pani mgr Elżbieta Klacek
a20086b

Bereska Justyna, Błachnik Paweł, Bożkiewicz Kinga, Brol Dominik, Brylska Magdalena, Danaj Stanisław, Edipov Sebastian, Gudacz Joanna, Januszczyk Mateusz, Kaiser Kamila, Kala Marta, Kowolik Jakub, Malenga Dawid, Malinowski Krzysztof, Mirga Natalia, Regulski Krzysztof, Różycki Tomasz, Schmidt Dawid, Stankiewicz Szymon, Stencel Alicja, Szafraniec Bartosz, Wiśniowski Kasper, Wrotek Miłosz, Zając Kamil, Zawada Andrzej

Klasa 6c
wychowawca: mgr Barbara Rajfur
a20086c

Bloch Adam, Dawidowicz Daria, Drabik Dominika, Franzke Weronika, Gorol Mateusz, Gwóźdź Katarzyna, Jadczak Patrycja, Jedynak Milena, Klimczok Hanna, Kołodyński Andrzej, Koselski Mateusz, Kowalski Bartosz, Kretek Natalia, Kunowski Arkadiusz, Kupczyk Dawid, Leśniak Magda, Łaszcz Gabriela, Łuczyńska Kinga, Owarzany Karolina, Pindral Joanna, Rother Paweł, Różycki Mikołaj, Sęk Katarzyna, Sładek Julia, Zabłotny Szymon, Zwadło Mateusz

Copyright © 2017 SP nr 4 Bytom. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.