Szkoła Podstawowa nr 4

im. Mikołaja Kopernika w Bytomiu

Odznakę wzorowy uczeń w roku szkolnym 2015/2016 - otrzymali:

Klasy I

Klasa Ia
Adamska Roksana,
Bednarczuk Michał,
Bernatowicz Lena,
Błasiak Katarzyna,
Czarnowus Agata,
Jasińska Natalia,
Misztal Michał,
Seńczuk Agata,
Zagórska Eliza,
Zagórski Filip,


Klasa Ib
Dębicki Bartłomiej,
Górska Lena,
Kozicka Zofia,
Kuśnierz Emilia,
Mamot Marta,
Nawrocki Jakub,
Szymonik Patryk,
Trzcionka Natalia,
Zych Zuzanna,



Klasa Ic
Błachowiak Natalia
Cieślak Elwira
Golus Maja
Madowicz Gabriela
Makolonndra Natalia
Stefański Michał
Widera Hanna
Wójcik Paweł

 

Klasa Id
Golec Maja
Kupka Michalina
Szmuniewski Marcin

Klasy II

Klasa IIa
Domagała Łucja
Hok Bartosz
Gałęziowska Zuzanna
Giza Sonia
Kadźmierz Jessika
Klimza Dominika
Patschek Antoni
Piecuch Karolina
Szołtysek Kornelia
Zarychta Melania
Żydek Weronika


Klasa IIb

Barwiński Filip
Buzan Lena
Czendlik Emilia
Erkier Bartłomiej
Imański Michał
Kowalczyk Antoni
Kuś Dominika
Łapacz Eunika

Klasa IIc
Wolska Dominika
Derda Agnieszka
Tokarz Anna
Milewski Igor
Janik Michał
Ciba Hanna
Laska Mateusz
Lukas Zuzanna
Kroczek Emilia
Hojka Maria

 

   

Klasy III

Klasa IIIa
Ciupińska Karolina
Grott Nicole
Kossowska Dominika
Kwiecień Julia
Rogalska Maja
Sfora Anna
Szargot Helena
Świątek Anna
Uliczka Bruno
Ziaja Dominik

Klasa IIIb
Cieślak Leopold
Gajda Magdalena
Kozicka Zuzanana
Kryś Franciszek
Ozimek Sara
Sagan Alicja

Klasa IIIc
Czarkowski Bartosz
Flaszewski - Cebryk Maciej
Mika Magdalena
Pyrk Wiktoria

 

Klasa IIId
Jurkowski Maciej
Muc Maciej
Motyka Tymoteusz
Siwicka Julia

Klasy IV

Klasa IVb
Zofia Witkowska


Klasa IVc

Czopek Jan
Rożek Małgorzata
Tokarz Joanna
Zarychta Matylda



Klasy V

Klasa Va
Derda Anna

 

Klasa Vb
Imańska Julia

Klasa Vc
Pagacz Izabela
Dzieciaszek Lena
Piskozub Alicja
Hanusiak Jakub

 

Klasy VI

 
Klasa VIc
Kamil Drogoś
Bartosz Browarski
Paulina Tura


 

Odznakę wzorowy uczeń w roku szkolnym 2014/2015 - otrzymali:

Klasy I

Klasa Ia
Domagała Łucja, 
Giza Sonia, 
Klimza Dominika, 
Patschek Antoni,
Piecuch Karolina,
Szołtysek Kornelia,
Zarychta Melania


Klasa Ib
Barwiński Filip,
Buzan Lena,
Imański Michał,
Kowalczyk Antonina,
Kuś Dominika,
Czendlik Emilia



Klasa Ic
Ciba Hanna,
Derda Agnieszka,
Hojka Maria,
Laska Mateusz,
Tokarz Anna,
Wolska Dominika

 

Klasy II

Klasa IIa
Ciupińska Karolina,
Grott Nicole,
Kossowska Dominika,
Kwiecień Julia, Rogalska Maja,
Szargot Helena,
Świątek Anna,
Uliczka Bruno,
Zagórski Paweł
Ziaja Dominik
 

Klasa IIb

Cieślak Leopold,
Gajda Magdalena,
Kozicka Zuzanna,
Kryś Franciszek,
Lipior Laura,
Ozimek Sara,
Sagan Alicja

Klasa IIc
Czarkowski Bartosz,
Halko Paulina,
Mika Magdalena

 

Klasa IId
Jurkowski Maciej, 

Muc Maciej,
Motyka Tymoteusz,
Siwicka Julia,

   

Klasy III

Klasa IIIa
Andrzejewska Karina, 
Bąk Brygida, 
Górska Natalia, 
Ledwoń Grzegorz,
Lorek Zuzanna,
Paduch Dawid,
Pałka Magdalena,
Sobczak Martyna

Klasa IIIb
Januszewicz Gloria,
Kumer Maja,
Nierobiś Patryk,
Sokołowska Dorota,
Witkowska Zofia

Klasa IIIc
Czopek Jan,
Firlus Marta,
Gargas Bartosz,
Rożek Małgorzata,
Słyk Maria,
Tokarz Joanna,
Zarychta Matylda

Klasy IV

Klasa IVa
Derda Anna,  
Kowalczyk Hanna

 

Klasa IVb
Imańska Julia,

Klasa IVc
Pagacz Izabela,
Pawlik Michał,
Piskozub Alicja



Klasy V

Klasa Vc
Browarski Bartosz,
Drogoś Kamil,
Tura Paulina


 

Klasy VI

 

Klasa VIa
Charłampowicz Martyna,
Dakowska Martyna,
Dębicki Szymon,
Górniak Nicole,
Hobzda Agnieszka,
Jochlik Kamila,
Michalik Natalia

 

Klasa VIb
Błasiak Bartłomiej,
Dulska Zuzanna,

Klasa VIc
Frączek Marta,
Gilner Dawid,
Huk Agata,
Mamot Mateusz,
Muzyka Michał,
Pakos Maksymilian,
Paprzycki Maciej,
Patschek Adam,
Witkowski Stanisław

 

Odznakę wzorowy uczeń w roku szkolnym 2013/2014 - otrzymali:

Klasy I

Klasa Ia
Ciupińska Karolina
Golombek Magdalena
Grott Nicole
Kossowska Dominika
Kwiecień Julia
Ościk Julia
Rogalska Maja
Sfora Anna
Szargot Anna
Świątek Anna
Uliczka Bruno
Wagner Wojciech
Zagórski Paweł
Ziaja Dominik


Klasa Ib
Gajda Magdalena
Cieślak Leopold
Kozicka Zuzanna
Krysiak Zuzanna
Kryś Franciszek
Ozimek Sara
Sagan Alicja
Sobańska Barbara



Klasa Ic
Czarkowski Bartosz
Halko Paulina
Kronberg Daria
Mika Magdalena
Skubis Wiktor
Wicher Kamila
Woźniczka Weronika

 

 

Klasa Id

Jurkowski Maciej
Motyka Tymoteusz
Muc Maciej
Nadiałkowska Natalia
Pacholski Jan
Siwicka Julia

Klasy II

Klasa IIa
Andrzejewska Karina
Bąk Brygida
Górska Natalia
Paduch Dawid
Pałka Magdalena
Sobczak Martyna


Klasa IIb

Januszewicz Gloria
Nierobiś Patryk
Pacześny Maciej

Klasa IIc
Czopek Jan
Filus Marta
Rożek Małgorzata
Słyk Maria
Tokarz Joanna
Zarychta Matylda

   

Klasy III

Klasa IIIa
Chmielińska Marta
Derda Anna
Giza Wiktoria
Kowalczyk Hanna
Kurosz Karolina
Lempart Wiktoria
Misztal Anna
Morowiec Jakub
Styrna Wiktoria

Klasa IIIb
Imańska Julia
Olek Pola
Orłowska maja
Panchyrz Zuzanna
Samulski Konrad

Klasa IIIc
Buchatz Patrycja
Dzieciaszek Lena
Gondek Natalia
Hanusiak Jakub
Palacz Izabella
Pawlik Michał
Piskozub Alicja
Sznajder Jagoda

Klasy IV

Klasa IVc
Browarski Bartosz

Drogoś Kamil
Tura Paulina





Klasy V

Klasa Va
Charłampowicz Martyna
Dakowska Martyna
Dębicki Szymon
Górniak Nicole
Hobzda Agnieszka
Kowalczyk Marcel
Michalik Natalia
Pacześna Julia


Klasa Vb

Błasiak Bartłomiej
Dulska Zuzanna

Klasa Vc
Gilner Dawid
Mamot Mateusz
Muzyka Michał
Pakos Maksymilian
Paprzycki Maciej
Patschek Adam

 

Klasy VI

 

Klasa VIc
Jagoda Karol
Jurkowska Aleksandra
Kupczyk Kamil


 

Odznakę wzorowy uczeń w roku szkolnym 2012/2013 - otrzymali:

Klasy I

Klasa Ia
Bąk Brygida,
Będkowski Szymon,
Łuszczki Tadeusz,
Woźniak Tomasz
Paduch Dawid,
Pałka Magdalena

Klasa Ib
Kubanek Nina,
Krzysztoń Tymoteusz,
Szuster Maksymilian

Klasa Ic
Czopek Jan,
Filus Marta,
Kogut Oskar,
Rożek Małgorzata,
Słyk Maria,
Zarychta Matylda

Klasy II

Klasa IIa
Chmielińska Marta,
Derda Anna,
Giza Wiktoria,
Kowalczyk Hanna,
Misztal Anna,
Morawiec Jakub,
Styrna Wiktoria

Klasa IIb
Imańska Julia,
Samulski Konrad,
Orłowska Maja,
Pola Olek,
Panchyrz Zuzanna,
Grych Oliwia,
Czarkowski Adrian,
Roczek Jakub

Klasa IIc
Buchat Patrycja,
Dzieciaczek Lena,
Gondek Natalia,
Palacz Izabela,
Piskozub Alicja,
Hanusiak Jakub,
Pawlik Michał

   

Klasy III

Klasa IIIa
Czaban Julia,
Malinowski Damian,
Kujawińska Aleksandra

Klasa IIIb
Bakoniak Borys,
Falba Milena,
Kordys Martyna,
Leśniewski Jakub,
Przekaza Gabriela

Klasa IIIc
Browarski Bartosz,
Czarnecka Amelia,
Drogoś Kamil,
Tura Paulina,
Fijałkowski
Konrad

Klasy IV

Klasa IVa
Charłampowicz Martyna,
Dakowska Martyna,
Dębicki Szymon,
Górniak Nicole,
Hobzda Agnieszka,
Jochlik Kamila,
Kowalczyk Marcel,
Michalik Natalia,
Pacześna Julia

Klasa IVb
Błasiak Bartłomiej,
Karolina Domiczek,
Zuzanna Dulska,
Krawiec Justyna



Klasa IVc
Frączek Marta,
Gilder Dawid,
Huk Jakub,
Mamot Mateusz,
Marcinkowski Szymon,
Pakos Maksymilian,
Paprzycki Maciej,
Patschek Adam,
Muzyka Michał

Klasy V

Klasa Va
----------------

Klasa Vc
Jagoda Karol,
Kupka Magdalena,
Kupczyk Kamil

Klasa Vb
-------------

 

Klasy VI

 

Klasa VIa
Hanusiak Aleksandra,
Przekaza Eliza

Klasa VIc
Bartkowiak Tomasz,
Bruzda Anna,
Drogoś Izabela,
Szaniawska Julia,
Środa Paweł

Klasa VIb
Roksana Sładkowska

 

Odznakę wzorowy uczeń w roku szkolnym 2011/2012 - otrzymali:

Klasy I

Klasa Ia
Chmielińska Marta
Derda Anna
Giza Wiktoria
Kowalczyk Hanna
Krasucka Zuzanna
Kurosz Karolina
Misztal Anna
Morawiec Jakub
Styrna Wiktoria
Lempart Wiktoria

Klasa Ib
Imańska Julia
Samulski Konrad
Ostapczyk Bartłomiej
Orłowska Maja
Grych Oliwia
Olek Pola
Czarkowski Adrian
Markusik Jakub
Roczek Jakub
Panchryrz Zuzanna

Klasa Ic
Buchatz Patrycja
Dzieciaszek Lena
Gondek Natalia
Hanusiak Jakub
Hudy Marcel
Maćkowiak Natalia
Pagacz Izabela
Pawlik Michał
Piskozub Alicja


Klasy II

Klasa IIa
Chmura Maja
Czaban Julia
Malinowska Martyna
Malinowski Damian

Klasa IIb
Bakoniak Borys
Delong Jakub
Falba Milena
Kordys Martyna
Leśniewski Jakub
Nazarowski Szymon
Przekaza Gabriela
Zagórna Sylwia

Klasa IIc
Browarski Bartosz
Czarnecka Amelia
Deptała Julia
Drogoś Kamil
Fijałkowski Konrad
Kałamarz Mikołaj
Księzczyk Bartosz
Tura Paulina
Żołnowski Jakub

Klasy III

Klasa IIIa
Charłampowicz Martyna,
Dakowska Martyna
Dębicki Szymon
Górniak Nicole
Hobzda Agnieszka
Jochlik Kamila
Kowalczyk Marcel
Michalik Natalia
Muzyka Michał
Pacześna Julia

Klasa IIIb
Błasiak Bartłomiej
Domiczek Karolina
Dulska Zuzanna
Krawiec Justyna
Ludwiczak Alina
Mankowska Wiktoria

Klasa IIIc
Fraczek Marta
Gilder Dawid
Huk Agata
Jarzyński Dawid
Mamot Mateusz
Marcinkowski Szymon
Pakos Maksymilian
Paprzycki Maciej
Patschek Adam
Pęzik Paulina
Witkowski Stanisław

Klasy IV

Klasa IVa
Krasowska Natalia
Schmidt Madzia

Klasa IVb
Aptacy Paulina
Deptała Justyna
Jakimko Marta
Wolny Przemysław



Klasa IVc
Bryła Barbara
Buczak Julia
Jagoda Karol
Kupczyk Kamil
Rybicki Wojciech

Klasy V

Klasa Va
Hanusiak Aleksandra
Przekaza Eliza

Klasa Vc
Sładkowska Roksana
Marek Marcin

Klasa Vb
Drogoś Izabela
Bartczak Tomasz

Klasy VI


Klasa VIa
Kwapień Julia
Mikuda Laura

Klasa VIc
Falba Mikołaj
Kuśnierz Ewa
Pawełczyk Tomasz

Klasa VIb
Kozłowska Julia
Kupras
Pietraga Adrian
Szczepański Wojciech
Szołtysik Bolesław
Szumal Marcin
Waśka Grażyna


Odznakę wzorowy uczeń w roku szkolnym 2010/2011 - otrzymali:

Klasy I

Klasa Ia
Adamska Nicole
Aleksandrowicz Kacper
Chuchra Maja
Czaban Julia
Kujawińska Aleksandra
Malinowska Martyna
Malinowski Damian
Niedźwiedź KamilaKlasa Ib
Bakoniak Borys
Delong Jakub
Falba Milena
Leśniewski Jakub
Przekaza Gabriela
Nazarowski Szymon
Kordys Martyna
Chmura Oktawia

Klasa Ic

Borkowska Matylda
Browarski Bartosz
Czarnecka Amelia
Deptała Julia
Drogoś Kamil
Fijałkowski Konrad
Kałamorz Mikołaj
Książczyk Bartosz
Śliwa Olaf
Tura Paulina
Żabiński Bartosz
Żołnowski Jakub

Klasy II

Klasa IIa
Banduch Szymon
Charłampowicz Martyna
Dakowska Martyna
Dębicki Szymon
Górniak Nicole
Hobzda Agnieszka
Jochlik Kamila
Kowalczyk Marcel
Muzyka Michał
Mularczyk Justyna
Pacześna Julia

Klasa IIb
Błasiak Bartłomiej
Domiczek Karolina
Dulska Zuzanna
Krawiec Justyna
Ludwiczak Alina
Mańkowska Wiktoria

Klasa IIc
Frączek Marta
Gilner Dawid
Huk Agata
Jarzyński Dawid
Mamot Mateusz
Marcinowski Szymon
Pakos Maksymilian
Paprzycki Maciej
Patschek Adam
Witkowski Stanisław

Klasy III

Klasa IIIa
Krasowska Natalia
Schmidt Magdalena
Sadowski Aleksander
Mazurkiewicz Tomasz
Ledwoń ŁukaszKlasa IIIb
Aptacy Paulina
Buchatz Nicola
Deptała Justyna
Jakimko Marta
Jankowski Paweł
Kmiecik Dominika
Kuziorowicz Oliwer
Szczot Oliwia
Wolny Przemysław

Klasa IIIc
Boras Weronika
Bryła Barbara
Buczak Julia
Jagoda Karol
Jurkowska Aleksandra
Kupczyk Kamil
Lachowiecka Edyta
Nowak Radosław
Rybicki Wojciech
Skopp Marta

Klasy IV

Klasa IVa
Gargas Weronika
Gryc Jakub
Hanusiak Aleksandra
Marciniec Michalina
Marciniec Adrianna
Przekaza Eliza
Wójcik Victoria

Klasa IVb
Marek Marcin
Sładkowska Roksana

Klasa IVc
Drogoś Izabela
Środa Paweł
Lempart Monika
Bartczak Tomasz

Klasy V

Klasa Va
Kwapień Julia
Mikuda Laura
Simla Aleksandra

Klasa Vc
Chmieliński Mikołaj
Falba Mikołaj
Kuśnierz Ewa
Pawełczyk Tomasz

Klasa Vb
Gardyjas Anna
Kozłowska Julia
Pietraga Adrian
Szczepański Wojciech
Szołtysik Bolesław
Szumal  Marcin
Waśka Grażyna
Wróbel Natalia

Odznakę wzorowy uczeń w roku szkolnym 2009/2010 - otrzymali:

Klasy I

Klasa Ia
Banduch Szymon
Charłampowicz Martyna                     
Dakowska Martyna
Dębicki Szymon
Hobzda Agnieszka
Górniak Nicole
Jochlik Kamila
Kowalczyk Marcel
Muzyka Michał
Pacześna Julia

Klasa Ib
Błasiak Bartłomiej
Domiczek Karolina
Dulska Zuzanna
Kozłowski Kamil
Krawiec Justyna
Ludwiczek Alina
Madeja Michał

Klasa Ic
Frączek Marta
Gilner Dawid
Huk Agata
Jarzyński Dawid
Mamot Mateusz
Marcinowski Szymon                       
Pakos Maksymilian
Paprzycki Maciej
Patschek Adam
Pęzik Paulina
Trela Oliwia
Witkowski Stanisław
Zając Agnieszka

Klasy II

Klasa IIa
Krasowska Natalia
Ledwoń Łukasz
Mazurkiewicz Tomasz
Sadkowski Aleksander
Schmidt Magdalena

Klasa IIc
Boras Weronika
Bryła Barbara
Buczak Julia
Jagoda Karol
Jakimko Marta
Jurkowska Aleksandra
Kupczyk Kamil
Lachowiecka Edyta

Klasa IIb
Aptacy Paulina
Buchatz Nicole
Deptała Justyna
Jankowski Paweł
Kmiecik Dominika
Kuziorowicz Oliwer
Szczepański Michał
Szczot Oliwia


Klasy III

Klasa IIIa
Gargas Weronika
Gryc Jakub
Hanusiak Aleksandra
Knapik Mateusz
Marciniec Adrianna
Marciniec Michalina
Przekaza Eliza
Sponda Weronika
Wójcik Victoria

Klasa IIIb
Górska Sandra
Marek Marcin
|Mrosek Daria
Sładkowska Roksana

Klasa IIIc

Brózda Anna
Bartczak Tomasz
Brzezina Bartosz
Drogoś Izabela
Lempart Monika
Książczyk Magdalena
Środa Paweł
Rzycki Bartosz



Klasy IV

Klasa IVa
Kwapień  Julia
Mikuda Laura
Sewiło Krystian

Klasa IVc
Falba Mikołaj
Fejdasz Damian
Goik Zuzanna
Kuśmierz Ewa
Pawełczyk Tomasz

Klasa IV b
Bryła Jan
Gardyjas Anna
Kozłowska Julia
Pietraga Adrian
Szczepański Wojciech
Szołtysik Bolesław
Szumal Marcin
Waśka Grażyna
Wróbel Natalia

Klasy V

Klasa Va
Janas Kinga
Stępień Izabela

Klasa Vc
Różycka Marta

Klasa Vb

Gołąbek Agata
Huk Jakub
Sewiło Dawid
Sroczyńska Martyna
Werenc Dominik
Wikarek Marta
Witkowski Szymon

Klasy VI

Klasa VIa
Brózda Michał
Kiczka Patrycja
Pogoda Alicja
Rachuba Katarzyna
Wężykowska MartaKlasa VIb
Jankowski Szymon
Jagoda Witold|
Kantor Joanna
Klukoszowska Magdalena
Szubert Wojciech
Środa Wojciech
Rybicka Karolina


Klasa VIc
Bratek Teresa
Kowolik Sandra


Klasa VId
Bakoniak Błażej
Grzybowska Anna
Krawczyk Kinga
Mrosek Dawid
Szemalikowska Alicja
Wrzosek Magdalena


Odznakę wzorowy uczeń w roku szkolnym 2008/2009 - otrzymali:
Klasy I
Klasa Ia
Natalia Krasowska
Tomasz Mazurkiewicz
Magdalena Schmidt
Julia Wąsala

Klasa Ib
Paulina Aptacy,
Nicola Buchatz
Justyna Deptała,
Paweł Jankowski,
Michał Szczepański,
Przemysław Wolny

Klasa Ic
Weronika Boras
Barbara Bryła
Julia Buczak
Karol Jagoda
Marta Jakimko
Aleksandra Jurkowska
Kamil Kupczyk
Filip Niewrzela
Radosław Nowak
Jakub Romanowski
Marta Skopp

Klasy II

Klasa IIa
Adrian Bednarek
Weronika Gargas
Jakub Gryc
Aleksandra Hanusiak
Adrianna Marciniec
Michalina Marciniec
Michał Naporowski
Eliza Przekaza
Weronika Sponda
Victoria Wójcik

Klasa IIb
Andrzej Czudowski
Sandra Górska
Marcin Marek
Daria Mrosek
Roksana Sładkowska
Klasa IIc

Tomasz Bartczak
Anna Brózda
Bartosz Brzezina
Izabela Drogoś
Magdalena Książczyk
Monika Lempart
Bartosz Rzycki
Paweł  Środa
Klasy III
Klasa IIIa
Sergiusz Kujawiński
Julia Kwapień
Laura Mikuda
Dorota Olejnik
Krystian Sewiło
Klasa IIIc

Mikołaj Chmieliński
Mikołaj Falba
Ewa Kuśmierz
Tomasz Pawełczyk

Klasa IIIb
Jan Bryła
Anna Gardyjas
Maciej Kasprzyk
Julia Kozłowska
Adrian Pietraga
Aneta Synecka
Wojciech Szczepański
Bolesław Szołtysik
Marcin Szumal
Paweł Tlałka
Grażyna Waśka
Natalia Wróbel

Klasy IV
Klasa IVa
Kinga Janas
Emilia Marciniec
Izabela Stepień
Mateusz Wójcik
Klasa IVb

Patryk Charłampowicz
Agata Gołąbek
Jakub Huk
Dawid Sewiło
Dominik Werenc
Marta Wikarek
Klasa IVc

Martyna Aleksandrowicz
Natalia Kaiser
Patrycja Malenga
Anna Młotek
Marta Różycka
Andrzej Tokarz

Klasy V
Klasa Va
Michał Brózda
Alicja Goik
Patrycja Kiczka
Alicja Pogoda
Katarzyna Rachuba
Wojciech Środa
Marta Wężykowska
Klasa Vb
Witold Jagoda
Szymon Jankowski
Joanna Kantor
Magdalena Klukoszowska
Karolina Rybicka
Wojciech Szubert
Klasa Vc
Sandra Kowolik
Klasa Vd
Błażej Bakoniak
Kinga Krawczyk
Dawid Mrosek
Alicja Szemalikowska
Magdalena Wrzosek

Klasy VI

Klasa VIa
Magdalena CHRZANOWSKA
Kamil JANAS
Aleksandra KUŚMIERZ
Michał LABUS
Martyna OSTROWSKA
Karolina RADWAŃSKA
Michał SOWA
Mariusz ZACHARZ

Klasa VIb
Karolina GRAD
Agata STANICKA

Klasa VI c

Marcelina BOLIK
Agata BORGMAN
Marta KALUZA
Sylwia KĘDZIERSKA
Julia MADEJA
Agata ROMANISZYN
Piotr SYNECKI
Wiktoria WILK




Odznakę wzorowy uczeń w roku szkolnym 2007/2008 - otrzymali:

Klasy I
Klasa Ia
Adrian BEDNAREK
Weronika GARGAS
Jakub GRYC
Aleksandra HANUSIAK
Małgorzata KLIMZA
Mateusz KNAPIK
Eliza PRZEKAZA
Weronika SPONDA
Magdalena WOJTKOWIAK           
Victoria WÓJCIK
Klasa Ib

Marcin MAREK
Daria MROSEK
Roksana SŁADKOWSKA

Klasa Ic

Bartosz BRZEZINA
Izabela DROGOŚ
Magdalena KSIĄŻCZYK
Paweł ŚRODA

Klasy II
Klasa IIa

Sergiusz KUJAWIŃSKI
Julia KWAPIEŃ
Laura MIKUDA
Dorota OLEJNIK
Krystian SEWIŁO

Klasa IIc

Mikołaj CHMIELIŃSKI
Mikołaj FALBA
Zuzanna GOIK
Patryk KUJAWIŃSKI
Ewa KUŚMIERZ
Tomasz PAWEŁCZYK
Ireneusz PINDEL

Klasa IIb

Jan BRYŁA
Anna GARDYJAS
Julia KOZŁOWSKA
Adrian PIETRAGA
Aneta SYNECKA
Wojciech SZCZEPAŃSKI
Bolesław SZOŁTYSIK
Grażyna WAŚKA
Natalia WRÓBEL



Klasy III

Klasa IIIa

Piotr CEMPULIK
Szymon DRABIK
Marcin JARZYŃSKI
Kinga JANAS
Emilia MARCINIEC
Oliwia DROŻDŻ
Alicja SOŚNIA
Szymon SIDORSKI
Izabela STĘPIEŃ
Mateusz WÓJCIK





Klasa IIIb

Patryk CHARŁAMPOWICZ
Agata GOŁĄBEK
Jakub HUK
Wiktoria MRÓWKA
Kacper PIKUŁA
Dawid SEWIŁO
Martyna SROCZYŃSKA
Dominik WERENC
Szymon WITKOWSKI

Klasa IIIc
Martyna ALEKSANDROWICZ
Natalia KAISER
Patrycja MALENGA
Kamil MARKUSIK
Aleksandra PIECZKA
Damian PŁASKONKA
Marta RÓŻYCKA
Andrzej TOKARZ

Klasy IV
Klasa IVa

Michał BRÓZDA
Alicja GOIK
Patrycja KICZKA
Alicja POGODA
Katarzyna RACHUBA
Wojciech ŚRODA
Marta WĘŻYKOWSKA

Klasa IVc

Sandra KOWOLIK
Bartłomiej SZCZEPAŃSKI

Klasa IVb

Witold JAGODA
Szymon JANKOWSKI
Joanna KANTOR
Karolina RYBICKA

Klasa IVd

Dawid MROSEK
Alicja SZEMALIKOWSKA
Magdalena WRZOSEK


Klasy V

Klasa Va

Magdalena CHRZANOWSKA
Kamil JANAS
Aleksandra KUŚMIERZ
Michał LABUS
Martyna OSTROWSKA
Karolina RADWAŃSKA
Michał SOWA
Mariusz ZACHARZ

Klasa Vb

Karolina GRAD
Agata STANICKA

Klasa Vc

Marcelina BOLIK
Agata BORGMAN
Marta KALUZA
Julia MADEJA
Wiktoria WILK
Ewa ZAZULA

Klasy VI

Klasa VIa

1. Michał BRASZKO
2. Michał BROWARSKI
3. Kamila CIEKAŃSKA
4. Patrycja KLEPADŁO
5. Zofia PAŚNIK
6. Maria POPIELAWSKA
7. Hanna SZARGOT

Klasa VIb

Kinga BOŻKIEWICZ
Magdalena BRYLSKA
Kasper WIŚNIOWSKI

Klasa VI c

Dominika DRABIK
Weronika FRANZKE
Patrycja JADCZAK
Bartosz KOWALSKI
Kinga ŁUCZYŃSKA
Karolina OWARZANY
Joanna PINDRAL
Mikołaj RÓŻYCKI
Julia SŁADEK

Copyright © 2017 SP nr 4 Bytom. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.