Szkoła Podstawowa nr 4

im. Mikołaja Kopernika w Bytomiu

Dnia 19 kwietnia w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Ziemi. Do tego wydarzenia przygotowywaliśmy się wprawdzie znacznie wcześniej, bo bardzo aktywnie uczestniczyliśmy w ogłoszonych konkursach. Były wiersze „Czadowo” napisane, „Coś z niczego” świetnie wykonane i coś co podbiło serca to pokaz mody ekologicznej. Występ przygotowany przez najmłodszych uczniów naszej szkoły z klasy 1b i 2 a we współpracy ze starszymi koleżankami wzbudził wiele pozytywnych emocji, i uśmiechu na twarzy. Zmusił do refleksji na temat naszej planety Ziemi i jej przyszłości.

IMG 1194Dzień Ziemi

1% dla mojej szkoły

Akademia Kompetencji

Copyright © 2019 SP nr 4 Bytom. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.