Szkoła Podstawowa nr 4

im. Mikołaja Kopernika w Bytomiu

W piątek, 16 lutego w naszej szkole odbyło się kolejne spotkanie w ramach cyklu: "Z pasją o pasji". Tym razem uczniowie "czwórki" spotkali się ze swoimi starszymi kolegami, absolwentami SP nr 4. Stasiu i Adam oraz Igor (dla wyjaśnienia, Igor nie był naszym uczniem, ale był tak sympatyczny, że go adoptujemy) to aktualnie uczniowie Gimnazjum nr 1 w Bytomiu. Wszystkich trzech pasjonuje układanie kostki Rubika, dodatkowo Staś - uczy się (jak mówi ciągle trzeba to robić) wykonywać sztuczki za pomocą - joja.

kostakrubkiapasja2018

Na początku spotkania Stasiu opowiedział o rodzajach joja jakimi się posługuje, pokazał jak taki gadżet działa i od czego zacząć naukę. Uczniowie z wypiekami na twarzach oglądali wykonywane przez niego tricki:) A było na co popatrzeć.

Następnie Igor wraz z Adamem zaprezentowali jak układa się kostkę, pokazali jakie algorytmy wykorzystują do ich ułożenia, a na koniec zorganizowali wyścigi.

Każdy uczeń mógł spróbować, jeżeli chciał, swoich sił w układania kostki czy zabawie z jojem:) Było super!!! Dziękujemy chłopaki!!!

kostakrubkiapasja20182

1% dla mojej szkoły

Akademia Kompetencji

Zapisy do I klasy 2019-2020

Copyright © 2019 SP nr 4 Bytom. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.